O nás

Firma BEŤO s. r. o. je priamym pokračovateľom firmy Libor Beták – BEŤO, ktorá vznikla už v roku 2006, kedy sa určil smer, ktorým sa uberá do dnešného dňa. Hlavnou devízou našej firmy je poskytovanie rôznorodých služieb a prác v oblastiach vykurovania, výroby teplej úžitkovej vody a čerstvého vzduchu v priestoroch Vášho domova klimatizačnými a rekuperačnými zariadeniami. Ďalej poskytujeme služby v oblasti vodoinštalácie, elektroinštalácie, plynofikácie, samotný predaj spolu s montážou, kde je samozrejmosťou náš odborný servis pre Vás. Ďalej poradenstvo a samotný predaj technických riešení pre konečného zákazníka, teda Vás. Našou prioritou je KVALITA,  ktorú vieme zaručiť v rámci odborne školených zamestnancov, ktorí spĺňajú všetky špecifikácie potrebné  k úspešnému výsledku a riešenia, ktoré Vás nemusia dostať do situácií, kedy fungujete na nefunkčnom systéme, ktorý Vás oberá o prostriedky, pohodlie domova a efektivitu daného riešenia.


Naša firma BEŤO s. r. o. je tiež kvalifikovaná v oblastiach, ktoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie Vašich systémových riešení. Nemusíte sa báť nefunkčných riešení, ktoré sú príťažou pre Vás a Vašu rodinu. Samozrejmosťou je v prípade Vašich špecifických požiadaviek naša konzultácia pre možné technické riešenia, ktoré Vám bude v dlhodobom merítku prínosom komfortu a úspory. Naše realizácie sú toho dôkazom.


Segment obchodu, servisu, montáže a poradenstva je systematicky ladený pre Vaše potreby. Každá projektová záležitosť je fyzicky posúdená a zohľadňuje všetky potrebné údaje, aby bol k Vám odporučený čo najúčinnejší systém, či už v oblasti vykurovania (krby, kotle, tepelné čerpadlá, kotolne) alebo napríklad ohrevu vody, či samotného chladenia aj s funkciou vykurovania (klimatizačné jednotky, solárne systémy atď…), s čím súvisí aj samotná úspora energií. Samozrejmosťou je vodoinštalácia, elektroinštalácia, plynofikácia a to všetko za priaznivé ceny a výsledok, ktorý Vás ubezpečí v správne rozhodnutie sa na nás obrátiť. Naši pracovníci navrhnú riešenia, ktoré Vám radi vysvetlia a informujú Vás, prečo a za akých okolnosti je dobré práve ono technické riešenie. Zohľadňujú sa viaceré faktory, medzi ktoré radíme úsporu energií, ale aj efektívnosť. Potrebná účinnosť pri  spaľovaní pevných palív (dreva, drevoštiepky, peletiek), plynu a elektrickej energie je zohľadnená individuálne pre Vás spolu s nenáročnosťou samotnej obsluhy na základe Vašich možností.


SÍDLO: Dolné Plachtince 9, 99124
IČO: 46764062
DIČ: 2023584574
IČ DPH: SK2023584574
E-mail: betobetak@gmail.com
Predajňa: 0905 789 013 / 0915 825 364
Montáž: 0915 825 364
Servis: 0915 825 364
Nákup sa dá realizovať aj cez: